Banketi

esam plaši un interesanti, tāpēc Mūsmājās pieņemts arī uzņemt privātas viesības, saviesīgus komercpasākumus, koorperatīvu baļļuku, VAI VIENKĀRŠI TIKŠANOS plašākā draugu lokā.

Rezervācijām no 10 personām veidojam samazinātās ēdienkartes, pēc Jūsu izvēlētajiem ēdieniem no ēdienkartes. lielākām rezervācijām Iesakām izvēlēties arī uzkodas uz galda, no ēdienkartes, kuras sagatavojam iepriekš, un uz Jūsu ierašanos tās jau ir sagatavotas uz skaisti uzklāta galda. kopsumma veidojas no jūsu izvēlētajiem ēdieniem un dzērieniem. Grupām sākot ar 8 personām – papildus tiks piemēroti 10% par apkalpošanu. avansa maksājums jāveic, ja iepriekš pasūtīto uzkodu summa sasniedz 100,00 euro.

LIELĀKĀM REZERVĀCIJĀM VEIDOJAM ARĪ INDIVIDUĀLI IZSTRĀDĀTAS ĒDIENKARTES UN RESTORĀNA ĪRES PIEDĀVĀJUMUS.

lielākām svinībām ir iespēja organizēt privātus pasākumus. Restorānam izveidotas divas zāles, jeb mūsmājās tā sauktās ” istabas” – katra ar savu sajūtu. Vienā nonāksi zaļumu-zaļumos, itkā džunglīgās notīs, taču tepat pie Baltezera, savukārt otrā “viesistabā” – uzreiz sajutīsies kā mājās, kur Tevi sagaidīs izgaismots, sulīgs bārs un skanīgas klavieres, lai par vakara muzikālo noformējumu un skanīgām notīm varētu parūpēties kāds talantīgs tā vakara pianists.

Privātiem pasākumiem piedāvājam izīrēt vienu no zālēm, kuru iespējams noslēgt no citiem viesiem, tāpat iespēja ir arī izīrēt restorāna zāli kopā ar terasi (vasaras sezonā).lielākām svinībām ir iespēja arī izīrēt visu restorānu ar terasi vai arī atpūtas kompleksu kopumā, kur ietilpst restorāns, visa atpūtas kompleksa teritorija, mājiņas, laipas utt.

“Lake House Resto” telpu noma un privātu pasākumu rezervācijas:
Pa tālruni: + (371) 26 188122

info@lakehouseresto.lv
(darbadienās, LAIKĀ no plkst.10:00 līdz plkst.18:00)