Stāsts par mums

Atpūtas bāzes „Lake House Resto” teritorijā atrodas mājīgs un silts restorāns ar lielisku atmosfēru, kura stāsts ir: Latvija, Daba, Ezers un tā veltes. Ēdienkartē izteikti jūtama kūpinātavas smarža un vasarīgas grila garšas gan gada siltajos mēnešos, gan ziemā.
Restorānam izveidotas divas zāles, jeb mūsmājās tā sauktās “ istabas” – katra ar savu sajūtu. Vienā nonāksi zaļumos pie dabas, taču otrā “viesistabā” uzreiz sajutīsies kā mājās, kur par vakara muzikālo noformējumu un skanīgām notīm parūpēsies mūsu pianists. Mūsmājās pieņemts arī uzņemt privātas viesības, saviesīgus komercpasākumus vai koorperatīvu baļļuku!
Tāpat kā mūsu virtuve, arī bārs nes savu stāstu, ar izciliem, klasiskiem un sulīgiem dzērieniem un kokteiļiem. Brauc nobaudīt Latvijā grauzdētas kafijas tasi brokastīs un kadiķogu – melleņu džinu vakariņās! Kas lielākai laimei nepieciešams! – Eat * Sleep * Drink and Repeat!

Brīvdienu mājas Lake House Resto atrodas Baltezerā tieši pie pludmales, tikai 10 km attālumā no Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja. Viesiem ir pieejams restorāns, bārs, dārzs un bezmaksas WiFi.

Brīvdienu mājās ir gaisa kondicionētājs un 1 guļamistaba, un tās viesiem ir pieejama terase ar skatu uz ezeru. Brīvdienu mājas viesiem ir iespēja izmantot uz vietas esošo bezmaksas privāto autostāvvietu.

Naktsmītnei Lake House Resto ir bērnu rotaļu laukums, un viesi var arī atpūsties sauļošanās terasē.

Tuvākā lidosta ir Rīgas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 25 km attālumā no naktsmītnes.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,4.

Mēs runājam jūsu valodā!